O nas

Rozwój w oparciu o potrzeby klienta

Aby odnieść sukces w naszej branży, trzeba ukierunkować się na ciągły rozwój oraz systematycznie dostosowywać się do potrzeb klientów. Tylko w ten sposób można utrzymać się na rynku długie lata, nawiązując biznesowe kontakty i zdobywając wciąż nowych klientów. Takie podejście w firmie SiS Produkcja skutkuje nieustannym rozkwitem i dobrą passą.

Jak hartowała się stal…

Początki naszej firmy datujemy na rok 1996. Wtedy rozpoczęła się historia w stali pisana.

1996 – Powstaje zakład, który dał w późniejszym czasie podstawy do założenia firmy SiS Produkcja. Od samego początku byliśmy nastawieni na produkcję kształtowników stalowych.

2000 – Zmieniamy lokalizację. Zakład mieści się w Krakowie na ulicy Blokowej 6. Inwestycje pozwalają na rozszerzenie zakresu działalności o cięcie blach poprzecznych. Powstaje też druga linia do profilowania. Liczba pracowników wzrasta do 14. W takiej postaci zakład funkcjonuje jako oddział produkcyjny firmy Gór-Hut sp. z o. o.

2005 – W wyniku wydzielania z Gór-Hut powstaje SiS Produkcja sp. z o.o. Za sterami nowej firmy staje były współwłaściciel i kierownik zakładu produkcyjnego Gór-Hutu, Wiesław Szupieńko.

2006 – Otwieramy kolejną linię do profilowania. Modernizujemy także halę produkcyjną.

2007 – Rozwijamy ofertę o sprzedaż prętów gorącowalcowych o podwyższonych właściwościach. W trzech podstawowych gatunkach i w średnicach od 15-320 mm.

2008-2010 – Rozwijamy firmę w niełatwych czasach ogólnoświatowego kryzysu.

2010 – Tworzymy kolejną linię do profilowania

2012 – Wycofujemy się z usług prostowania i cięcia poprzecznego blach z kręga

2012 – 2014 Zwiększenie zakresu produkowanego asortymentu. Modernizacja zakładu – poprawa warunków pracy. Wycofujemy się z produkcji wzmocnień okiennych.

2015 – Wprowadzamy do obrotu profil zamknięty

2016 – 2017 Wymiana mało wydajnych linii produkcyjnych, wprowadzenie nowych technologii, montaż nowych suwnic.

Przyszłość

Trzon naszego zespołu tworzą fachowcy, którzy od samego początku są z nami. Nie zapominamy także o rozwoju naszego parku maszyn. Robimy wszystko, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z SiS Produkcja. Dzięki temu z optymizmem patrzymy w przyszłość…

projekt i wykonanie: strony www Kraków